Heater PRO X logo

מבצע לוהט בהזמנה באינטרנט


חמם את גופך בחורף הזה עם תנור החימום החדשני והנמכר ביותר.

⭐⭐⭐⭐⭐
Andrew Sanders
09-22-2023
Advertorial

מדענים טוענים כי החורף הזה עלול להיות “קר במיוחד” ו”ימשך זמן רב מהרגיל.” החימום המסורתי שלנו כבר אינו מספיק. חימום איטי אינו יעיל, ומידי שנה סוג זה של חימום יקר יותר לשימוש. אינך יכול אף להעביר את החימום ברחבי הבית או להוציאו מחוצה לו! חברה שוודית הודיעה כי תשיק את תנור החימום הקומפקטי הפרמיום שלה Heater Pro X [היטר פרו איקס] שיחמם את ביתך באופן מהיר, יעיל וזול הרבה יותר.

האם היציאה מהמקלחת בבקרים הקרים מהווה התמודדות קשה עבורך? האם אתה מרגיש את הבריזה הקרה הזו בעודך עובד או מנסה להירגע?

במהלך המחקר הנרחב שלנו הבנו שהבעיה הגדולה ביותר היא שרוב התנורים החשמליים הישנים הינם גדולים, יקרים באנרגיה שהם דורשים לתפעולם ואין להם תרמוסטט מובנה המונע בזבוז חשמל. זו הסיבה שאנו תרים באופן תמידי אחר חברות המטפלות בדיוק בשלוש הבעיות הללו.

אם אתה שונא את הקור אבל לא רוצה להגדיל את חשבון החשמל שלך בעקבות החימום ...

לאחר מחקרים רבים גילינו שחברת סטארט-אפ ספציפית השיקה מוצר שמבטיח לתקן את כל נקודות הכואבות הללו. חברה זו יצרה תנור חימום נייד, החוסך חשמל רב במהלך ההפעלה, ובעיקר חכם וקל לשימוש. אם אתה שונא את הקור אבל לא רוצה להגדיל את חשבון החשמל שלך בעקבות החימום … מומלץ כי תמשיך לקרוא, מאחר והמהנדס השבדיOscar Karlsson  [אוסקר קרלסון] המציא את הפיתרון המושלם.

פיתרון זה נקרא Heater Pro X – תנור חימום קטן במיוחד ועוצמתי הצורך הרבה פחות חשמל בהשוואה לתנורים רגילים. כן, אני יודע מה אתה חושב כעת … אין סיכוי שתנור יכול לחמם במהירות חדר שלם, בבטחה ובחיסכון. אבל אגיד לך שהפתעה נעימה מחכה לך כשתראה מה הדבר הקטן הזה יכול לעשות.

גלה את Heater Pro, החימום הטוב ביותר!

כיצד Heater Pro X הופך חדרים קרים ביותר לחדרים חמימים ונעימים?

הסוד הוא בטכנולוגיית  Instaheat™האלמנט העשוי קרמיקה נשאר חם 30% זמן רב יותר, כך שלא תצטרך להשתמש באנרגיה רבה כדי לחמם שוב ושוב. המאוורר בתוך Heater Pro X מושך אוויר דרך אלמנט הקרמיקה המחומם ומפיץ אותו באופן שווה בכל החדר.

כפי שאתה יכול לראות, Heater Pro X משתמש בפחות אנרגיה כדי לייצר חום רב יותר מאשר תנורי חימום מסורתיים. הודות לטכנולוגיית Instaheat™ תוכל לחמם חדר עד 20 מ”ר ולהפוך אותו לחמים יותר ב- 37% בכמה דקות, עבור מעט כסף. זה מה שאנחנו מכנים – יעילות!

מדוע Heater Pro X מיוחד כל כך?

תנור זה נבנה בעיקר עבור החורפים הקשים והטמפרטורות הנמוכות של שבדיה. זה הופך אותו ליעיל עוד יותר בכל מקום בעולם בו אנשים רוצים לחמם את בתיהם בזול.
עם זאת, מה שמיוחד באמת ב- Heater Pro X  היא העובדה שהוא נוצר תוך מחשבה על הצרכן הממוצע. אחת מהתכונות המדהימות שלו הוא הטיימר הניתן לתכנות. לדוגמא, תוכל לתכנת אותו לחמם את חדר האמבטיה שלך לפני שאתה מתעורר בבוקר. בנוסף, השלט הרחוק משאיר אותך במקום הנוח שלך כשברצונך לכוונן את הטמפרטורה.

בתהליך הייצור נלקח בחשבון בטיחות המכשיר – והותקן בו חיישן הגורם ל- Heater Pro X להפסיק לחלוטין אם הוא מתחמם ייתר על המידה (מכל סיבה שהיא). ויש לו תכונות רבות נוספות, בדוק זמינות המוצר לקבלת מידע נוסף!

מי יכול להפיק תועלת מתנור החימום Heater Pro X?

ממחקר מעמיק שעשינו, מצאנו כי אנשים שונים רואים את היתרונות של Heater Pro X מזוויות שונות. אמהות משתמשות בו על מנת לשמור על חדר התינוק בטמפרטורה קבועה, בעוד שיזמים גם דואגים לכך שהקור יישאר מחוץ למשרד הביתי שלהם. יתרה מכך, חובבי DIY [עשה זאת בעצמך] מחברים אותם למוסכים שלהם בזמן שהם עובדים על הפרויקטים הביתיים שלהם, בדרך כלל בחלק הקר של הבית.

אנו שומעים גם ממלונאים ועובדי ענף האירוח המשתמשים במוצר זה בחדרי האירוח והמלונות שלהם: במקום לבזבז כסף רב כל כך מידי חודש לחימום החדרים, הם מחברים Heater Pro X אחד בכל יחידה וכך דואגים לחימום אורחיהם במהלך שהותם.

החלק הטוב ביותר הוא שבניגוד ליחידות חימום של חדרי אירוח מסורתיים אשר לרוב האורחים אינם יכולים לכוונן כך שיתאימו לצרכיהם,Heater Pro X  קל לשימוש והתאמת דרגת החום. אורח יכול לבחור את הטמפרטורה המתאימה עבורו ולהגדיר גם את הטיימר.

מבצע לזמן מוגבל
50% הנחה רק במהלך תקופת ההשקה באמצעות קישור זה.

שורה תחתונה: האם Heater Pro X משתלם?

הפסק לרעוד מקור במהלך החורף, בגלל שניפוח חשבון החשמל מדאיג אותך. החורף מתקרב אלינו בצעדי ענק, ואתה תשמח שקיבלת את ההחלטה הנכונה ברכישת אחד המכשירים המהפכניים הנועד לחימום חלקי הבית שאתה באמת עושה בהם שימוש.

שפר את איכות החיים שלך. חסוך בעלויות החשמל והישאר חם בחורף בכל מקום בו אתה נמצא! רכוש אתHeater Pro X  בחצי מחיר עם משלוח חינם לכל רחבי העולם. ולמה שלא תרכוש עוד אחד גם עבור חבריך?

אין ספק שלא יזיק גם לנצל את ההנחה עבור הזמנת כמויות גדולות ש- Heater Pro X מציע לך!

Heater Pro X הוא הבחירה הטובה ביותר בשוק

יתרונות עיקריים:

היכן אוכל לרכוש בישראל

תוכל להזמין באמצעות האתר הרשמי בישראל והוא יישלח לכתובתך. רק במהלך תקופת ההשקה מציעה החברה הנחה משמעותית זו. ואם לא די בכך, היא גם מציעה לך הנחה בהתאם לכמות הרכישות

מבצע לזמן מוגבל
50% הנחה רק במהלך תקופת ההשקה באמצעות קישור זה.


Heater PRO X
תנור החימום הנייד המדורג מספר 1
gif of man using Heater PRO X